Malířská latexová barva PROFILATEX

S PROFILATEX dosáhnete nejvyšší kvality povrchu

Profesionální latexová malířská barva PROFILATEX určena k nátěru stěn, stropů nebo fasád, která dokonale přilne ke všem očištěným, nemastným podkladům a povrchům.

  • Je vhodná pro vnitřní i venkovní použití,
  • lehce a snadno přilne k dřevu, papíru, zdivu i sklu,
  • vyžaduje nátěr základní bílou penetrací AQUALIT,
  • vysokou otěruvzdornost,
  • spotřeba je 0,3 kg na m2 ve dvou nátěrech.

Koupit

HLAVNÍ VÝHODY PROFILATEX BARVY

Použití latexové barvy

PROFILATEX doporučujeme použít  v místnostech s vysokou intenzitou pohybu, jako jsou chodby a schodiště, nebo do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, vývařovny či prádelny.

Je rovněž vhodná pro veřejné prostory, zdravotnická zařízení a oceníte ji v potravinářském průmyslu, především ve školních kuchyních a restauracích.

Díky antiseptickému účinku nevytváří prostředí pro množení se mikrobů. Má udělený hygienický certifikát pro použití ve zdravotnických zařízeních, který je schválený pro EU.

KOUPIT

Speciální latexová barva pro lidi trpící alergiemi

Výskyt alergických onemocnění narůstá, a to převážně u dětí, proto jsme se rozhodli u výroby PROFILATEX barvy použít pouze pečlivé a osvědčené látky, které u lidí nevyvolávají alergické reakce. Latexová barva PROFILATEX je určena speciálně pro osoby alergické na prach.

Díky uzavřenému mikropóru na sobě nezadržuje částečky prachu a je tak ideálním pomocníkem pro zdravou domácnost. Patří mezi ekologické barvy, jelikož neobsahuje žádné těkavé látky VOC (organické sloučeniny), které mohou poškozovat lidské zdraví nebo ozonovou vrstvu.

KOUPIT

Vysoká otěruvzdornost a omyvatelnost

PROFILATEX barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou latexové barvy také v restauracích, vývařovnách, jídelnách a kuchyních.

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S latexovou barvou PROFILATEX už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

Skvělou zprávou je, že naši zákazníci s PROFILATEX malují zpravidla podruhé až po 10-13 letech.

KOUPIT

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín PROFILATEX je v základním bílém hlubokém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu profesionální latexové barvy PROFILATEX.

KOUPIT

Kde všude použijete interiérovou malířskou latexovou barvu PROFILATEX

V JÍDELNÁCH

V POKOJÍCH

V KUCHYNÍCH

Na CHODBÁCH

JAK NA APLIKACI SVÉPOMOCÍ

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA

KE STAŽENÍ

Dokumenty ke stažení