O Nás | KABE Farben

Jsme rodinná firma DOVA a.s., výhradní prodejce značky KABE Farben v České republice a na Slovensku již od roku 1991. Na začátku jsme se věnovali jen fasádním barvám, práškovým lakům a nátěrům. Postupně se přidružovaly další a další produkty. Dnes je již naše nabídka kompletní: zateplovací systémy, moderní dekorační betonové stěrky, fasádní barvy, malířské nátěry a program pro historické budovy.

KABE Farben je špička ve svém oboru. Kromě České republiky působí KABE Farben také ve Švýcarsku (centrála), Rakousku, Německu, Polsku, Francii, Anglii a na Ukrajině. Nabídka produktů je široká – fasádní omítky, fasádní barvy, penetrace, nátěry pro historické budovy, speciální disperzní nátěry. Požadavky zákazníků jsou jasné – chtějí tu nejvyšší kvalitu a záruku! A tu jim KABE Farben poskytuje.

Historie

1908 – založení firmy KABE Farben ve Švýcarsku v Gossau, Karl Bubenhofer AG

1932 – postavena 1. tovární budova ve Švýcarsku v Gossau

1964 – postavena vývojová laboratoř, vývoj vlastních produktů

1988 – expanze v prodeji fasádních omítek, rozšíření výrobních prostor

1991 – založení obchodní společnosti DOVA s.r.o., centrála KABE Farben pro Českou republiku s Slovensko

2001 – transformace obchodní společnosti na DOVA a.s. a navýšení základního kapitálu

2013 – uvedení systému NEW Therm na český trh

2015 – zvýšený zájem investorů o betonové stěrky

2016 – získali jsme zastoupení na prodej sanačního systému STYREXON

2017 – navýšili jsme prodeje systému NEW THERM na více než 85.000 m2/rok

2018 – expanze na českém trhu s produktem betonové stěrky

2019 – velký zájem o workshopy a školení na aplikace svépomoci. Investoři zjišťují, že po školení jsou schopni si stavební práce dělat sami a ještě ušetří. 

2020 – tento rok bude plný změn. Necháme s překvapit, co přinese.

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Čím se lišíme od konkurence

Jdeme si svou vlastní cestou. Dodáváme na trh vysoce kvalitní produkty s přidanou hodnotou. Mezi naše reference patří stavby, které byly revitalizovány, nebo na které byly dodány materiály (fasádní barvy nebo fasádní omítky) počátkem 90. let. Do dnešního dne jsou v pořádku a investoři se na nás obracejí po 15-ti až 20-ti letech s dalším nákupem materiálu.

Dnes vám umíme nabídnout i designové systémové řešení povrchových úprav, jak pro fasády, tak pro interiéry. Jde o moderní betonové stěrky.  Povrch, kde nejsou žádné spáry, ideální pro koupelny nebo za kuchyňskou linku. K tomu umíme nabídnout a dodat malířské barvy, které se nešpiní (s inonovanou technologií uzavřeného mikropóru), ocení zejména rodiče dětí, alergici a astmatici, protože se na těchto barvách nedrží prach.

Jako jedni z mála na českém a slovenském trhu dáváme 5 let záruky na stálobarevnost fasádních omítek, barev a betonových stěrek. Naše produkty obsahují speciální UV filtry, díky kterým umíme takové záruky poskytnout.

Samozřejmostí jsou pro nás i 5leté záruky proti řasám a plísním na fasády. Naše produkty jsou vyráběny moderní technologií. Obsahují speciální mikrokapsle proti plísním a řasám, které se aktivují jen za deště. Ve standartních fasádních omítkách jsou látky hubicí řasy a plísně, které se vypařují při letních vyšších teplotách a tím jejich dlouhodobá účinnost klesá (všude kolem sebe můžete vidět fasády, které na sobě mají za 2, 3, 4 roky zelený až černý povlak – tedy řasy a plísně).

Některé výrobky máme dražší, vždy je pro nás kvalita a záruka na prvním místě. Na trhu budeme v roce 2021 už 30 let. Za tu dobu jsme už udělali kus poctivé práce. Jsme tady díky Vám, Vaší důvěře v nás. Naše výrobky nakupujete opakovaně, i když je to někdy až po 15-ti letech 🙂 To je pro nás známka toho, že jste spokojeni a vše máte pořádku po tak dlouhou dobu.

Ještě jednou velké DÍKY za Vaši důvěru!!!

 

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA