O Nás | KABE Farben

Jsme rodinná firma DOVA a.s., výhradní prodejci značky KABE Farben v České republice a na Slovensku již od roku 1991. Na začátku byly jen fasádní barvy, práškové laky a nátěry, postupně se přidružovaly další a další produkty. Dnes je již nabídka kompletní: zateplovací systémy, moderní dekorační betonové stěrky, fasádní barvy, malířské nátěry a program pro historické budovy.

Kromě České Republiky je KABE Farben také ve Švýcarsku (centrála), Rakousku, Německu, Polsku, Francii, Anglii a na Ukrajině. Nabídka produktů je široká – fasádní omítky, fasádní barvy, penetrace, nátěry pro historické budovy, speciální disperzní nátěry. Požadavky zákazníků jsou jasné, chtějí tu nejvyšší kvalitu a záruku! KABE Farben je špička ve svém oboru!

Historie

1908 – založení firmy KABE Farben ve Švýcarsku v Gossau, Karl Bubenhofer AG

1932 – postaveni 1.tovární budovy ve Švýcarsku v Gossau

1964 – Postavení vývojové laboratoře , vývoj vlastních produktů

1988 – expanze v prodeji fasádních omítek, rozšíření výrobních prostor

1991 – založení obchodní společnosti DOVA s.r.o. centrála KABE Farben pro Českou republiku s Slovensko

2001 – Transformace obchodní společnosti na DOVA a.s.

2013 – Uvedení systemu NEW Therm na Český trh

2015 – Zvýšený zájem investorů o betonové stěrky

2016 – Získání zastoupení na prodej sanačního systému STYREXON,

2017 – Navýšení prodeje systému NEW THERM na více, než 85.000m2/rok

 

Čím se lišíme od konkurence?

Jdeme si svou vlastní cestou. Dodáváme na trh vysocekvalitní produkty s přidanou hodnotou. Mezi naše reference patří stavby, které byly revitalizovány nebo na které byly dodány materiály  (fasádní barvy nebo fasádní omítky) počátkem 90-tých let. Do dnešního dne jsou v pořádku a investoři se na nás obracejí téměř po 20-ti letech s dalším nákupem materiálu.

Dnes vám umíme nabídnout i designové řešení povrchových úprav, jak pro fasády, tak pro interiéry. Jde o moderní betonové stěrky.  Povrch, kde nejsou žádné spáry, ideální pro koupelny nebo za kuchyňskou linku. K tomu umíme nabídnout a dodat malířské barvy, které se nešpiní (s inonovanou technologií uzavřeného mikropóru), ocení zejména děti, alergici a astmatici, protože na barvách se nedrží prach.

Jako jedni z mála na českém a slovenském trhu dáváme 5let záruky na stálobarevnosti fasádních omítek, barev a betonových stěrek. Naše produkty obsahují speciální UV filtry, díky kterým umíme takové záruky poskytnout.

Samozřejmostí jsou pro nás i 5-ti leté záruky proti řasám a plísním na fasády. Naše produkty jsou vyráběny moderní technologií, díky které obsahují speciální mikrokapsle proti plísním a řasám, ty se aktivují jen za deště. Ve standartních fasádních omítkách jsou látky hubící řasy a plísně, které se vypařují při letních vyšších teplotách a tím jejich dlouhodobá účinnost klesá (všude kolem sebe můžete vidět fasády, která mají za 2, 3, 4 roky zelený až černý povlak na sobě – řasy a plísně)

U nás najdete kvalitu vždy na prvním místě a za tím si stojíme!

 

Spojte se s námi

Pošlete nám Vaše přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA