Malířská prodyšná barva AQUATEX

Vysoce prodyšná interiérová barva

Prodyšná disperzně-křemičitá AQUATEX malířská barva, doporučena pro nátěr užitných a průmyslových prostor, nebo místností se zvýšenou vlhkostí. Patří mezi profesionální a oblíbené barvy na českém trhy díky svým výborným vlastnostem.

  • Je vhodná pro vlhké zdivo,
  • je vysoce odolná proti otěru a omývání,
  • vysokou paropropustnost a dokonale kryje,
  • nevyžaduje základní nátěr – natírat můžete i bez penetrace,
  • spotřeba 1 kg je 3,3 m2 na hladký povrch.

Koupit

HLAVNÍ VÝHODY AQUATEX BARVY

POUŽITÍ AQUATEX BARVY

AUQATEX doporučujeme použít v suchých místnostech jako jsou obývací pokoje, ložnice, kanceláře nebo zasedací místnosti, je doporučována pro renovace stávajících maleb na minerálních podkladech jako je beton, vápenné, vápenocementové, cementové i sádrové omítky nebo sádrokartonové desky.

Díky švýcarské technologii sloučením disperzních a křemičitých pojiv, nemění vlastnosti podkladu, co se týče vlhkosti (stěny přirozeně přijímají a vydávají vlhkost) a nabízí kompletní řešení do mokrých prostor jako mohou být kuchyně, koupelny nebo prádelny jelikož nezvyšuje vzdušnou vlhkost, v takových místnostech se doporučuje pro výmalbu stropů a horních partií stěn.

KOUPIT

VYSOKÁ PAROPROPUSTNOST A OTĚRUVZDORNOST

AQUATEX barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou prodyšné barvy také v restauracích, vývařovnách, jídelnách a kuchyních.

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S prodyšnou barvou AQUATEX už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

KOUPIT

RYCHLE A JEDNODUŠE S AQUATEX

Co může být více, než-li to, že nemusíte myslet na základní nátěr, který je v mnoha případech povinnou součástí každého malování. Můžete začít i bez penetrace, jelikož její vlastnosti nabízí velmi vyvážené krytí a nanáší se proto pouze ve velmi tenké vrstvě. Mezi její hlavní výhody patří:

  • Velmi nízká spotřeba, 0,16 kg/m2 při prvním nátěru (první nátěr slouží zároveň jako penetrace a ředí se 10% vody),
  • velmi jednoduchá aplikace válečkem, štětkou nebo stříkáním.

 

 

KOUPIT

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín AQUATEX je v základním bílém hlubokém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu prodyšné barvy AQUATEX.

KOUPIT

 

Kde všude použijete interiérovou prodyšnou barvu aquatex

RODINNÉ DOMY

BYTY

DŘEVOSTAVBY

HISTORICKÉ DOMY

APLIKACE svépomocí

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA

KE STAŽENÍ

Dokumenty ke stažení