Malířská latexová barva PROLATEX

S PROLATEX dosáhnete nejvyšší kvality

Profesionální latexová malířská barva PROLATEX, doporučována pro ochranné a dekorativní nátěry interiéru. Určená speciálně pro stěny s velmi vysokým namáhánímnebo do místností se zvýšenou vlhkostí.

  • Dosáhnete nejvyšší kvality povrchu,
  • nabízí nejvyšší odolnost proti otěru a omývání,
  • je šetrná vůči přírodě a lidem, odolná proti vlhkosti,
  • nedrží na sobě prach, je vhodná pro alergiky,
  • spotřeba je 0,3 kg na m2 ve dvou nátěrech.

Koupit

HLAVNÍ VÝHODY PROLATEX BARVY

Použití latexové barvy

Vysoce kvalitní latexová malířská barva pro výmalby stěn a stropů v interiérech. Barva je vyrobena na základě švýcarské technologii uzavřeného mikropóru, která u barvy zajistí ochranu před zašpiněním. Patří mezi velmi oblíbený dokončovací materiál k nátěru stěn, stropů a fasád

Je určena na stěny v místnostech s vysokou intenzitou pohybu a zvýšenou zátěží jako mohou být chodby, či schodiště nebo místnosti s vysokou vlhkostí mezi které patří koupelny a kuchyně. Používá se i ve veřejných budovách, zdravotnických zařízeních nebo v potravinářském průmyslu do vývařoven, prádelen, školních kuchyní nebo restaurací. 

KOUPIT

SPECIÁLNÍ LATEXOVÁ BARVA PRO LIDI TRPÍCÍ ALERGIEMI

Výskyt alergických onemocnění narůstá, a to převážně u dětí, proto jsme se rozhodli u výroby PROLATEX barvy použít pouze pečlivé a osvědčené látky, které u lidí nevyvolávají alergické reakce. Latexová barva PROLATEX je určena speciálně pro osoby alergické na prach.

Díky uzavřenému mikropóru na sobě nezadržuje částečky prachu a je tak ideálním pomocníkem pro zdravou domácnost. Patří mezi ekologické barvy, jelikož neobsahuje žádné těkavé látky VOC (organické sloučeniny), které mohou poškozovat lidské zdraví nebo ozonovou vrstvu.

KOUPIT

VYSOKÁ OTĚRUVZDORNOST A OMYVATELNOST

PROLATEX barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou latexové barvy také v restauracích, vývařovnách, jídelnách a kuchyních.

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S latexovou barvou PROLATEX už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

Skvělou zprávou je, že naši zákazníci s PROLATEX malují zpravidla podruhé až po 10-13 letech.

KOUPIT

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín PROLATEX je v základním bílém hlubokém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu profesionální latexové barvy PROLATEX.

KOUPIT

Kde všude použijete nteriérovou malířskou latexovou barvu PROLATEX

V JÍDELNÁCH

V POKOJÍCH

V KUCHYNÍCH

NA CHODBÁCH

APLIKACE svépomocí

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA

KE STAŽENÍ

Dokumenty ke stažení