Malířská latexová barva PROLATEX

S PROLATEX dosáhnete nejvyšší kvality

Profesionální latexová malířská barva PROLATEX, doporučována pro ochranné a dekorativní nátěry interiéru. Určená speciálně pro stěny s velmi vysokým namáhánímnebo do místností se zvýšenou vlhkostí.

 • Dosáhnete nejvyšší kvality povrchu,
 • nabízí nejvyšší odolnost proti otěru a omývání,
 • je šetrná vůči přírodě a lidem, odolná proti vlhkosti,
 • nedrží na sobě prach, je vhodná pro alergiky,
 • spotřeba je 0,3 kg na m2 ve dvou nátěrech.

Latexová barva | PROLATEX

250 3 754  s DPH

Profesionální latexová malířská barva PROLATEX, doporučována pro ochranné a dekorativní nátěry interiéru. Je určená speciálně pro stěny s velmi vysokým namáháním (chodby a schodiště), nebo do místností se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, koupelny, či prádelny). Dokonale přilne ke všem očištěným, nemastným podkladům a povrchům

 • Latexová barva pro vnitřní i venkovní použití,
 • je ekologická, neobsahuje žádné VOC,
 • vyžaduje nátěr základní bílou penetrací AQUALIT,
 • lehce a snadno přilne k dřevu, papíru, zdivu i sklu,
 • patří mezi omyvatelné, vodoodpudivé a vysoce kryvé barvy
 • je vhodná pro alergiky,
 • vysokou otěruvzdornost, tím garantuje vyšší bělost,
 • spotřeba je 0,3 kg na 1 m2 ve dvou nátěrech = 1 kg vystačí na 3,3 m2
 • balení je 1 kg | 21,5 kg v PVC kbelíku.
Katalogové číslo: BAIN010 Kategorie: ,
Čtěte více

HLAVNÍ VÝHODY PROLATEX BARVY

Použití latexové barvy

Vysoce kvalitní latexová malířská barva pro výmalby stěn a stropů v interiérech. Barva je vyrobena na základě švýcarské technologii uzavřeného mikropóru, která u barvy zajistí ochranu před zašpiněním. Patří mezi velmi oblíbený dokončovací materiál k nátěru stěn, stropů a fasád

Je určena na stěny v místnostech s vysokou intenzitou pohybu a zvýšenou zátěží jako mohou být chodby, či schodiště nebo místnosti s vysokou vlhkostí mezi které patří koupelny a kuchyně. Používá se i ve veřejných budovách, zdravotnických zařízeních nebo v potravinářském průmyslu do vývařoven, prádelen, školních kuchyní nebo restaurací. 

KOUPIT

SPECIÁLNÍ LATEXOVÁ BARVA PRO LIDI TRPÍCÍ ALERGIEMI

Výskyt alergických onemocnění narůstá, a to převážně u dětí, proto jsme se rozhodli u výroby PROLATEX barvy použít pouze pečlivé a osvědčené látky, které u lidí nevyvolávají alergické reakce. Latexová barva PROLATEX je určena speciálně pro osoby alergické na prach.

Díky uzavřenému mikropóru na sobě nezadržuje částečky prachu a je tak ideálním pomocníkem pro zdravou domácnost. Patří mezi ekologické barvy, jelikož neobsahuje žádné těkavé látky VOC (organické sloučeniny), které mohou poškozovat lidské zdraví nebo ozonovou vrstvu.

VYSOKÁ OTĚRUVZDORNOST A OMYVATELNOST

PROLATEX barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou latexové barvy také v restauracích, vývařovnách, jídelnách a kuchyních.

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S latexovou barvou PROLATEX už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

Skvělou zprávou je, že naši zákazníci s PROLATEX malují zpravidla podruhé až po 10-13 letech.

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín PROLATEX je v základním bílém hlubokém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu profesionální latexové barvy PROLATEX.

KOUPIT

Kde všude použijete nteriérovou malířskou latexovou barvu PROLATEX

V JÍDELNÁCH

V POKOJÍCH

V KUCHYNÍCH

NA CHODBÁCH

KE STAŽENÍ

APLIKACE svépomocí

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA