Malířská izolační barva MILAMAT

MILAMAT barva jako moderní a renovační nátěr pro základové i vrchní použití v interiérech. Je určena pro nátěry silně znečištěných povrchů mezi které patří skvrny po kouři, nikotinu či zateklé vodě. Je vhodná na minerální podklady i na povrchy se stávající výmalbou.

 • Je ekologickou barvou, obsahuje minimum těkavých látek (VOC),
 • má vysokou otěruvzdornost a omyvatelnost, tím garantuje vyšší bělost,
 • vyžaduje nátěr základní bílou penetrací AQUALIT,
 • barva třídy II s hustotou cca 1,3 g/cm3,
 • spotřeba cca 0,26 kg/m2 při dvojitém nátěru.

Izolační barva proti skvrnám | MILAMAT

182  s DPH

Vodou ředitelná, interiérová izolační barva MILAMAT, je moderním a renovačním nátěrem pro základové i vrchní použití v interiérech. Je doporučována pro nátěr znečištěných povrchů, jako jsou skvrny od nikotinu, sazí nebo vysušených skvrn po zatečení. 

 • Je ekologickou barvou, obsahuje minimum těkavých látek (VOC)
 • vysokou otěruvzdornost a omyvatelnost, tím garantuje vyšší bělost
 • na výběr máme ze 300 barevných odstínů
 • v případě nových a savých podkladů vyžaduje nátěr bílou penetrací BUDOGRUNT WG
 • v případě sádry nebo nehomogenního podkladů vyžaduje nátěr základní bílou penetrací AQUALIT
 • barva třídy II s hustotou cca 1,3 g/cm3
 • spotřeba cca 0,26 kg/m2 při dvojitém nátěru
 • balení je 1 ltr v plastovém kbelíku (PP) (cca 1,3 Kg)
Katalogové číslo: BAIN011 Kategorie: ,
Čtěte více

HLAVNÍ VÝHODY MILAMAT BARVY

POUŽITÍ IZOLAČNÍ BARVY

Moderní renovační barva je vhodná pro základovou i finální výmalbu v interiérech. Je určena především pro výmalbu silně znečištěných stěn a stropů, které jsou pokryty těžko odstranitelnými skvrnami od nikotinu, sazí, nebo skvrn po zatečení.

Použití může být na minerální podklady jako je beton, cement, cementové, vápenné a sádrové omítky či sádrokartonové desky, a také na původní výmalby na bázi plastů. V případě nových a savých podkladů si MILAMAT vyžaduje nátěr bílou penetrací BUDOGRUNT WG, v případě sádry nebo nehomogenního podkladů, vyžaduje nátěr základní bílou penetrací AQUALIT,

KOUPIT

Speciální izolační barva pro lidi trpící alergiemi

Výskyt alergických onemocnění narůstá, a to převážně u dětí, proto jsme se rozhodli u výroby MILAMAT barvy použít pouze pečlivé a osvědčené látky, které u lidí nevyvolávají alergické reakce. Izolační barva MILAMAT je určena speciálně pro osoby alergické na prach.

Díky uzavřenému mikropóru na sobě nezadržuje částečky prachu a je tak ideálním pomocníkem pro zdravou domácnost. Patří mezi ekologické barvy, jelikož neobsahuje žádné těkavé látky VOC (organické sloučeniny), které mohou poškozovat lidské zdraví nebo ozonovou vrstvu.

KOUPIT

Vysoká otěruvzdornost a omyvatelnost

MILAMAT barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou latexové barvy také v restauracích, vývařovnách, jídelnách a kuchyních.

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S izolační barvou MILAMAT už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

Skvělou zprávou je, že naši zákazníci s MILAMAT malují zpravidla podruhé až po 10-13 letech.

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín MILAMAT je v základním bílém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu profesionální izolační malířské barvy MILAMAT.

KOUPIT

KDE VŠUDE A NA CO POUŽIJETE INTERIÉROVOU MALÍŘSKOU IZOLAČNÍ BARVU MILAMAT

NA SKVRNY

PRO PROTEČENÍ

PRO ZATEČENÍ

NA STROPY

KE STAŽENÍ

APLIKACE svépomocí

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA