Malířská disperzní barva DOVA PERFEKT

Interiérová a fasádní disperzní barva s vysokou krycí schopností

DOVA PERFECT vodou ředitelná barva vhodná k natírání pokojů, či fasád domů. Vyniká svými ochrannými prvky, které zabraňují v množení se plísní a hub, nebo velmi dobrou prodyšností a odolností vůči UV záření.

  • Je vhodná pro vlhké zdivo,
  • lehce omyvatelná a má výbornou kryvost,
  • má vysokou otěruvzdornost, tím garantuje vyšší bělost,
  • neobsahuje rozpouštědla je zcela bez zápachu,
  • spotřeba 0,3kg je na m2 ve dvou nátěrech.

Koupit

HLAVNÍ VÝHODY DOVA PERFEKT BARVY

POUŽITÍ DISPERZNÍ BARVY

DOVA PERFEKT je ekonomické, levné a rychlé řešení právě pro vás. Je doporučována k vnitřním nátěrům stěn a stropů, vápenných a vápenocementových omítek, sádrokartonu, betonových, panelů a monolitů, či fasád domů. Doporučována je i k přetírání starých nosných vrstev interiérových barev. Její nátěr vytváří bílý, matný a lakovaný povrch, který garantuje kvalitní ochranu.

V případě savých podkladů doporučujeme použít základní penetraci AQUALIT v bílé barvě. Barva je minerálního charakteru, což znamená, že výsledkem bude zcela odolné spojení mezi starým a novým nátěrem. Má velmi vysokou paropropustnost, díky čemuž poskytne kvalitní ochranu proti plísním.

KOUPIT

VYSOKÁ OTĚRUVZDORNOST A OMYVATELNOST

DOVA PERFEKT barvu oceníte na místech, ve kterých je vysoká otěruvzdornost stěn například na schodištích v bytových domech a panelácích, ve školkách a školách. Velké uplatnění najdou disperzní barvy také v rodinných domech, novostavbách a developerských projektech. 

Skvělé vlastnosti této barvy ocení především rodiče malých dětí, kdy děti špinavýma rukama od jídla, či barev sahají na stěny a vytváří tak ze stěn bydlení galerii výtvorů. S disperzní barvou DOVA PERFEKT už nebudete muset každý půl rok malovat, stačí jen vlhký hadřík a stěny setřít.

KOUPIT

ŠIROKÁ NABÍDKA BAREV

Barevný odstín DOVA PERFEKT je v základním hlubokém bílém matu. Můžete si však vybrat ze široké nabídky palet barev, kde najdete až 300 odstínů dle vzorníku KABE Farben, FARB Werk, NCS a RAL

Při výběru barevného odstínu se můžete řídit typologií barev, která určuje psychickou pohodu každého z nás. Některé barevné odstíny v nás vyvolávají pocit tepla a jiné naopak pocit chladu. Světlé odstíny zvětšují prostor a tmavé ho naopak zmenšují. Ovlivňují nejen naši psychiku, ale podporují nás v naší aktivitě, nebo nás mohou uklidňovat, či utlumovat.

Jaký vliv na nás má bílý odstín se můžete dočíst zde přímo v popisku produktu profesionální disperzní barvy DOVA PERFEKT.

KOUPIT

Kde všude použijete interiérovou disperzní barvu DOVA PERFEKT

V RODINNÝCH DOMECH

V BYTECH

V NOVOSTAVBÁCH

V DEVELOPERSKÝCH PROJEKTECH

APLIKACE svépomocí

Ukázky realizací

Doporučujeme

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA

KE STAŽENÍ

Dokumenty ke stažení