Fasádní soklová kamenná omítka MARMURIT AKORD

Stálobarevnost a velmi dlouhá životnost

Dekorativní a jednoduše aplikovatelná soklová kamenná omítka MARMURIT AKORD je součástí ETICS zateplovacích systémů, jako špičková moderní povrchová úprava pro fasádu. Doporučujeme zejména v místech se zvýšeným rizikem poškození, jako jsou vstupní prostory, haly a schodiště v interiéru.

  • UV stabilitu se zárukou až 5 let,
  • vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, růstu řas a plísní,
  • velkou pružnost a nízkou nasákavost,
  • je vhodná pro difúzně uzavřené zateplovací systémy,
  • k dispozici v 10 barevných odstínech.

Koupit

HLAVNÍ VÝHODY MARMURIT AKORD

POUŽITÍ MARMURIT AKORD

Ve srovnání s klasickou mozaikovou omítkou dosáhnete S MARMURIT AKORD velké úspory, minimálně o 23 % levněji Vás vyjde stříkaná kamenná soklová omítka. Díky vysoké odolnosti proti povětrnostním podmínkám, UV stabilitou a ochranou proti růstu řas má velmi dlouhou životnost se zárukou až 5 let.

Aplikace je vhodná především na sokl, nebo na všechny obvyklé a únosné podklady v oblasti fasád. Kamennou soklovou omítku můžete aplikovat na garáž, vstupy do budovy, ale i do interiéru budov, na schodiště nebo stěny. 

 

VIDEO VZORNÍK

 

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ APLIKACE

Velkou výhodou fasádní kamenné omítky MARMURIT AKORD je velmi rychlá aplikace pomocí praktického a kompaktního stříkacího kompletu s technologií Airless pro bezvzduché stříkání za vysokého tlaku několika set atmosfér, se kterou se stihne za 2 hodiny práce až 50 m2 fasády. Patří mezi velmi kvalitní malířské nářadí se kterým zvládnete práci efektivně, rychle a ekonomicky.

CENÍK

Kde všude použijete fasádní soklovou kamennou omítku MARMURIT AKORD?

NOVOSTAVBY

DŘEVOSTAVBY

RODINNÉ DOMY

BYTOVÉ DOMY

SOKL

NA FASÁDU

EXTERIÉR

INTERIÉR

KE STAŽENÍ

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám své přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA