Fasádní soklová mozaiková omítka MARMURIT

Stálobarevnost a velmi dlouhá životnost

Dekorativní a jednoduše aplikovatelná soklová mozaiková omítka MARMURIT je součástí ETICS zateplovacích systémů, jako špičková moderní povrchová úprava pro fasádu. Doporučujeme zejména v místech se zvýšeným rizikem poškození, jako jsou vstupní prostory, haly a schodiště v interiéru. Vhodná na nové zateplovací systémy, kde je izolantem bílý a šedý fasádní polystyren EPS 70F nebo extrudovaný soklový polystyren.

  • UV stabilitu se zárukou až 5 let,
  • vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, růstu řas a plísní,
  • má velkou pružnost a nízkou nasákavost,
  • je vhodná pro difúzně uzavřené systémy,
  • výroba v zrnitosti: 1,5 mm,
  • široké možnosti probarvení.

KOUPIT

HLAVNÍ VÝHODY MARMURIT

POUŽITÍ MARMURIT

Ve srovnání s klasickou kamennou omítkou dosáhnete S MARMURIT velké úspory, minimálně o 23 % levněji Vás vyjde stříkaná mozaiková soklová omítka. Díky vysoké odolnosti proti povětrnostním podmínkám, UV stabilitou a ochranou proti růstu řas má velmi dlouhou životnost se zárukou až 5 let.

Aplikace je vhodná především na sokl, nebo na všechny obvyklé a únosné podklady v oblasti fasád. Mozaikovou soklovou omítku můžete aplikovat na garáž, vstupy do budovy, ale i do interiéru budov, na schodiště nebo stěny. 

KOUPIT

 

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ APLIKACE

Velkou výhodou fasádní mozaikové omítky MARMURIT AKORD je velmi rychlá aplikace pomocí praktického a kompaktního stříkacího kompletu s technologií Airless pro bezvzduché stříkání za vysokého tlaku několika set atmosfér, se kterou se stihne za 2 hodiny práce až 50 m2 fasády. Patří mezi velmi kvalitní malířské nářadí se kterým zvládnete práci efektivně, rychle a ekonomicky.

 

CENÍK

Kde všude použijete fasádní soklovou mozaikovou omítku MARMURIT?

NOVOSTAVBY

DŘEVOSTAVBY

RODINNÉ DOMY

BYTOVÉ DOMY

SOKL

NA FASÁDU

EXTERIÉR

INTERIÉR

KE STAŽENÍ

z našeho blogu

Spojte se s námi

Pošlete nám vaše přání, poptávku či návrh spolupráce.

MAPA
OTEVÍRACÍ DOBA