Jak na nepříjemné skvrny po zatečení, nikotinu či kouři?

Vyplavili Vás sousedi, nebo řešíte skvrny, které vznikli špatnou izolací střechy, zadehtovaných komínů nebo nikotinem? Každý, kdo se kdy jednou setkal s nepříjemnými fleky ví, že pouze přetřít je nestačí. Na českém trhu existuje řada izoločaních barev, které jsou určené pro nátěr flekatých míst. 

Jak na skvrnité stěny? 

Jakmile zjistíte, že vaše stěny jsou zatopené, nechte je důkladně vyschnout alespoň tři týdny, ve struktuře zdi nesmí zůstat žádná vlhkost. Při renovaci poškozených stěn s více vrstvami Vám doporučujeme zeď oškrábat, nechat vyschnout a poté nanést izolační nátěr. Mohlo by se totiž stát, že by vlhkost zůstala v jedné ze starých vrstev a časem by se dostala na povrch. A to nechceme!

S likvidací skvrn Vám pomůže malířská izolační barva MILAMAT, která spadá mezi moderní a renovační nátěry pro základové i vrchní použití v interiérech. Je určena pro silně znečištěné povrchy, mezi které patří skvrny po kouři, nikotinu či zateklé vodě. Nátěr je možné aplikovat na minerální podklady, ale i na povrchy se stávající výmalbou.

S barvou MILAMAT už nehrozí žádné skvrny

  • je ekologickou barvou obsahující minimum těkavých látek (VOC),
  • s vysokou otěruvzdorností a omyvatelností,
  • patří mezi barvy třídy II s hustotou cca 1,3 g/cm3 a spotřebou cca 0,26 kg/m2 při dvojitém nátěru.

Velmi snadná aplikace i pro nezkušené

Aplikace musí být na pevný, suchý, čistý a odmaštěný podklad, bez výskytu řas, plísní a lišejníků. Před náterem barvu pořádně promíchejte. V případě izolace skvrn vodou neřeďte. 

Aplikaci doporučujeme nanášet štětcem nebo štětkou, válečkem by mohlo hrozit nabalování staré vrstvy. A to je noční můrou každého z nás!