Pravý čas doma vymalovat

omyvatelná barva odstín NINA korálová

Pravý čas vymalovat. Barvy na stěnách rozzáří omyvatelná barva Profi Baby Color

 

Dětská očka rozveselí nové svěží barvy na zdech dětského pokojíčku, které vykouzlíte pomocí barev Profi baby color. Omyvatelnost a antiseptické účinky těchto malířských barev určitě oceníte při malování stěn nejen doma, ale také ve školkách, školách, družinách, restauracích, dětských koutcích, hernách, mateřských centrech nebo v čekárnách dětských lékařů, logopedů apod.

 

Právě teď, v období změn způsobených koronavirem COVID-19, nastal ten správný čas pro rychlou akci nejen na zdech v dětských pokojích, ale všude tam, kde se za pár týdnů nebo měsíců zase vrátí rušný život. Vymalujte i vy.

Vysoce omyvatelná barva vhodná i při dezinfekci stěn

Interiérové malířské barvy PROFI BABY COLOR určené pro výmalbu stěn i stropů patří mezi nejnovější produkty švýcarského výrobce KABE Farben. Nespornou výhodou těchto malířských barev je jejich snadná údržba a vysoká odolnost. Tyto malířské barvy totiž jsou plně omyvatelné. Barva skvěle odpuzuje vodu a tekuté nečistoty, proto zdárně odolá i špinavým dětským rukám nebo skvrnám od jídla. V bezvadné čistotě ji udržíte díky možnosti omývat stěny nejen vlhkým hadříkem, barva odolá dokonce i vodou ředitelným dezinfekčním prostředkům. Stěny s tímto nátěrem tak můžete opakovaně dezinfikovat a udržovat hygienicky čisté.

 

Barva je přitom zdravotně nezávadná, ekologická, šetrná a vhodná pro děti, neobsahuje těkavé organické látky (VOC). S aplikací této barvy na stěny vám dokonce mohou děti samy pomáhat. Dětskými prstíky na stěnách určitě vykouzlí něco milého a krásného.

Malířská barva na stěny a stropy jako antiseptický nátěr

Právě prostředí, kde se shlukuje větší počet dětí, nebo kde děti přespávají, je živnou půdou pro množení bakterií a nejrůznějších mikroorganismů. Účinný antiseptický nátěr stěn aplikovaný malířskou barvou PROFI BABY COLOR dokáže chránit před vývojem mikroorganismů a bakterií, snižovat riziko infekcí a bránit množení mikrobů. Antiseptický nátěr omezuje výskyt gramnegativních bakterií (E. coli) a grampozitivních bakterií (Staphylococcus aureus). Barvu tvoří uzavřené mikropóry, které na sebe neváží prachové části. Spolu s omyvatelností této barvy a v kombinaci s použitím dezinfekčních prostředků na stěny získáte praktického pomocníka do všech hygienicky náročných prostředí

Jednoduchá a rychlá aplikace

Také vysoká kryvost malířské barvy PROFI BABY COLOR rozhodně stojí za povšimnutí. Barva překryje i tmavou zeď. A jestli zvládnete vymalovat? To s touto barvou dokáže každý. 

 

Omyvatelnou barvu lze aplikovat na stěny i stropy. A to v novostavbě, na různé podklady, ale i na starší nátěry nebo papírové tapety. V takovém případě doporučujeme před nátěrem barvy použít penetraci pro sjednocení savosti a zlepšení přilnavosti  k podkladu. 

 

Doma jednoduše vymalujete válečkem s krátkým vlasem (dopuručujeme 10-12 mm) nebo jiným válečkem z přírodního rouna s krátkým vlasem. Pozvete-li si na malování profesionálního malíře, barvu možná rychleji aplikuje strojově a barvu snadno nastříká.

Poradíme vám s výběrem

Barvy objednáte přímo u nás, jako oficiálního distributora švýcarských barev PROFI BABY COLOR. Přivezeme vám je vlastní dopravou. Je možné vyzvednout si je také osobně v Paskově u našeho výdejního okénka. A pokud si nevíte rady s výběrem, nebo máte jakýkoliv technický dotaz, rádi vám poradíme. Barvy získáte na e-shopu Kabefarben.cz. Technická pomoc: info@kabefarben.cz. Právě teď je ten nejlepší čas pustit se do malování.